Disco Polo, muzyka disco poloDisco Polo, muzyka disco polo
Disco Polo, muzyka disco poloDisco Polo, muzyka disco poloDisco Polo, muzyka disco polorolnicy kontaktreklama rolnictwoDisco Polo, muzyka disco poloportal rolniczyDisco Polo, muzyka disco polo


Strona główna arrow Polityka arrow Paweł Janusz Osuch prezesem ARiMR

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Menu serwisu
Strona główna
Aktualności rolnicze
Ekologia
Energetyka
Hodowla zwierząt
Imprezy rolnicze
Informacje ogólne
Informatyka
Leśnictwo
Maszyny rolnicze
Polityka
Pomoc publiczna
Produkcja rolnicza
Rybołówstwo
Unia Europejska
Uprawa roślin
Ziemia rolna
Weterynaria
Zdrowie
 


Paweł Janusz Osuch prezesem ARiMR
czwartek, 17 maj 2007
Image14 maja 2007 r., Prezes Rady Ministrów Jarosław Kaczyński na wniosek Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Finansów Zyty Gilowskiej i na wniosek Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Andrzeja Leppera, powołał na stanowisko prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Pawła Janusza Osucha.
 
Paweł Janusz Osuch ma 37 lat, pochodzi z Kielc. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach, Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie,  Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Szkoły Giełdowej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i GPW w Warszawie.

Jako jeden z najlepszych, w grupie zdających pierwszy egzamin do PZK,  zdał egzamin do Państwowego Zasobu Kadrowego w Krajowej Szkole Administracji Publicznej w Warszawie, otrzymując dyplom z rąk Prezesa Rady Ministrów Jarosława Kaczyńskiego i prof. dr hab. Józefy Hryniewicz.

Odbył szkolenia z zakresu nieprawidłowości w wykorzystywaniu  środków unijnych, komunikacji w firmie, fuzji i decentralizacji, umiejętności menedżerskich, zarządzania projektem, relacji z mediami oraz nadzoru korporacyjnego w spółkach skarbu państwa.

W latach 1992-1993 współpracował z Fundacją Współpracy z Krajami Europy Wschodniej Stitching Eastern Europe Assistance w Amsterdamie.

W 1993 i  97 otrzymał nagrodę Wydawcy Watermark Press, USA za osiągnięcia w języku angielskim.

W latach 1995-1998  lektor języka angielskiego  i nauczyciel w szkolnictwie wyższym i średnim.

Współpracował przy projektach promocji Misji Gospodarczej Ontario w Polsce, kampanii informacyjnej EXPO 2000 w Hamburgu, promocji Europen Business Summit 2000 w Brukseli dla Biura PR Komisji Europejskiej.

Proof-reader prac naukowych w Polskiej Akademii Nauk w Lublinie. Współpracownik w Biurze Prasowym Ambasady Grecji i korespondent  gospodarczy MS Web Solutios w Atenach. Tłumacz licznych prac naukowych.

W latach 2001-2006 pełnomocnik ds. public relations, konsultant, kierownik projektu i doradca zarządu ds. strategii i komunikacji korporacyjnej w spółkach skarbu państwa branży energetycznej.

Ostatnie miejsce pracy– Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej – Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zainteresowania: rynek kapitałowy, gospodarka, literatura anglojęzyczna, podróże, sport.
Żonaty,  ma dwie córki 6 letnią Natalię i 3 letnią Julię.
Bezpartyjny.

arimr.gov.pl
 

Copyright ©2006-2008 rolnicy.com : portal rolniczy